Ofis Temizlik Hizmeti

Ofis temizlik hizmeti, firmamızın bütün detaylara dikkat ederek yaptığı bir dizi temizlik programıdır. Bu hizmette amaçımız sabah iş başı yaptıldığında çalışma ortamının görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını sağlamaktır. Bu hususun biz Duru temizlik firmasına göre en önemli nedeni gününüzün büyük kısmını iş yerinizde geçirmenizdir. İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

Ofis temizliği konusunda öncelikle bir expertiz hizmeti verilmekte.Ofisinizin incelendikten sonra ne zaman temizleneceğine, periyotlarına ve temizleyecek kişi sayısının belirlenmesine karar verilirmektedir. Gerekli raporlanma sonucu karara varılırsa profesyonel ekip temizlik işlerinizi belirlenen aralıklarda gerçekleştirir.

Ofis ve işyerlerinizde, rahat ve hijyenik çalışma ortamı sağlayan adına firmamız ofislerinizde;
Bilgisayar,
Masa,
Sandalye,
WC banyo temizliği,
Mutfak,
Cam temizliği,
Ofis genel temizliği,
Islak zeminlerin temizliğinde hijyen kurallarına en üst seviyede dikkat ederek bakterilerin yok edilmesi gibi detayalı hususların temizliğinde uzman ekibimiz günümüz teknolojisinin yardımı ile ofis temizliğinizi yapmaktadır, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Diyarbakır temizlik firması Duru olarak memuniyeti garanti ederiz…