Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde dış cephe temizlik hizmeti bizimle başladı  uzman kadromuz güvenli bir şekilde dış cephe temizliğinizi yapmaktadır.

Dış cephe temizliğiniz için ücretsiz olarak gelip keşif yapıyoruz. Keşifte dış cephe temizliğiniz^in vinçle, dağcı ekip veya daha farklı bir yöntemle olacağına karar veriyoruz.

Sonrasında uygun ekipman ve personel ile gerekli güvenlik önlemleri alınarak personellerimiz dış cephe temizliğine başlar

Kullandığımız temizlik malzemeleri Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde en son teknoloji ürünü  olup bire bir silim yapılır. Cephenin yüzeyine göre kullandığımız ürünler farklılık gösterir.Örneğin inşaat sonrası bir dış cephe temizliğinde cam kazıyıcılar silikonlu cam sil ve özel bezler kullanılarak yapılır.

Vinç ile temizlik yapılamayan alanlarda genellikle çözüm olarak iskele kurulması veya yukarıdan halatlı temizliği uygulamaktayız. Bu seçenekler içerisinde uygulamamız temizlenecek alanın kirlilik durumuna da bağlıdır. Örneğin tadilat görmüş dış cephelerde veya inşaatın tamamlanmasından sonraki dış cephe temizliklerinde temizlenecek alanın kirliliği yoğun olduğundan dolayı yüzeye en yakın bulunabileceğimiz şekilde planlama yaparak hizmet vermekteyiz.

Özellikle dış cephe cam temizliğinde inşaat kalıntıları varsa bunların çizilmeden kazınması gerekmektedir. Ayrıca dış cephe alikobat ile kaplıysa temizlik işlemi daha uzun ve titizlik gerektirir.

Duru temizlik olarak Diyarbakır dış cephe temizliğinde müşterilerimizin hizmetindeyiz referanslarımızı inceleyip bize ulaşabilirsiniz.


Duru TemizlikDiyarbakır temizlik şirketlerinde kaliteli hizmet uygun fiyat…

İLETİŞİM: 0 532 570 30 38