Adres: Peyas, 258. Sk. No:14/d, 21070 Kayapınar/Diyarbakır 0505 636 14 25

Diyarbakır Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Diyarbakır dış cephe temizliği; En profesyonel ekipler, güvenlik ilk sırada gelir. En uygun yöntemler ve beraberinde en ekonomik çözümlerle hizmetinizdeyiz.

Diyarbakır dış cephe temizliğin de titizlikle çalışan firmamız en kaliteli ekipmanlar ile çalışır işin en iyi şekilde olması için hiç bir şeyden kaçınmayız. Diyarbakır temizlik şirketi dış cephe temizliğinde Diyarbakır’ın en köklü firmasıdır.

Sonrasın da uygun ekipman ve personel ile gerekli güvenlik önlemleri alınarak personellerimiz dış cephe temizliğine başlar.

  Diyarbakır Dış Cephe Temizliğin de En Kaliteli Temizlik Malzemelerini ve Ekipmanlarını Kullanırız

Kullandığımız temizlik malzemeleri Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde en son teknoloji ürünü  olup bire bir silim yapılır. Cephenin yüzeyine göre kullandığımız ürünler farklılık gösterir. Örneğin inşaat sonrası bir dış cephe temizliğinde cam kazıyıcılar silikonlu cam sil ve özel bezler kullanılarak yapılır.

Vinç ile temizlik yapılamayan alanlarda genellikle çözüm olarak iskele kurulması veya yukarıdan halatlı temizliği uygulamaktayız. Bu seçenekler içerisinde uygulamamız temizlenecek alanın kirlilik durumuna da bağlıdır. Örneğin tadilat görmüş dış cephelerde veya inşaatın tamamlanmasından sonraki dış cephe temizliklerinde temizlenecek alanın kirliliği yoğun olduğundan dolayı yüzeye en yakın bulunabileceğimiz şekilde planlama yaparak hizmet vermekteyiz.

Diyarbakır Dış Cephe Temizliğin de Temizlenen Alan Artıkça Maliyet Düşer

Diyarbakır dış cephe temizlik hizmetlerimizde birim fiyatlarımız metrekare başına 10 TL gibi bir ücretle başlamaktadır. Ancak temizlenen alanın miktarı arttıkça fiyatlarımız da o ölçüde azalır . Belirlediğimiz bu fiyat kesin değildir. Yapılan dış cephe temizlik işi belirlenirken en ekonomik olan yöntemi kullanmaya çalışırız.

Dış Cephe Temizliği Yaparken Aldığımız Güvenlik Önlemleri

Dış cephe temizliğinde en fazla önem verilmesi gereken hiç kuşkusuz güvenliktir. Peki güvenlik için neler yapıyoruz;

Öncelikle personellerimizin sigortalarını tam ve eksiksiz yatırıyoruz.

Personellerimiz iş güvenli kursunu eksiksiz alıyor. Sadece buda yeterli olmuyor elbetteki bunun yanında yüksekte çalıma sertifikaları da mevcut. Böylelikle müşterilerimiz ve personellerimiz açısından en güvenli ortamı sağlamış oluyoruz.

Güvenlik ipi olmadan asla personellerimizi yüksekte çalıştırmayız.

Yüksekte çalışan personellerimizi özel olarak seçeriz hepsi mantıklı ve bir çoğu daha önce yüksekte çalışmış olan kişilerdir.

Diyarbakır dış cephe temizliğinde bizden daha fazla işini ciddiye alan bir firma olmadığı kanaatindeyim .Dış cephe temizliği yaptırmak istiyorsanız mutlaka gelin görüşelim size hizmetlerimiz hakkında bilgi verelim. Bizleri instagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

 


 

  • RT @jackiecchu: Blanked out a bit but didn't give @rankmathseo WP's plugin the credit they deserve, some features that make it stand out: -…
  • RT @rankmathseo: We have BIG NEWS for you today! 🆕 Meet Rank Math’s all-new INSTANT INDEXING API module for Bing – that makes it easier th…
  • RT @kinsta: It's time for an SEO battle- Rank Math vs. Yoast SEO. Which plugin is better for your site? 💥 All the details are right here 👇…
Adres: Peyas, 258. Sk. No:14/d, 21070 Kayapınar/Diyarbakır DİYARBAKIR KAYAPINAR TEMİZLİK ŞİRKETİ DİYARBAKIR BAĞLAR TEMİZLİK ŞİRKETİ DİYARBAKIR SUR TEMİZLİK ŞİRKETİ DİYARBAKIR BİSMİL TEMİZLİK ŞİRKETİ DİYARBAKIR SİLVAN TEMİZLİK ŞİRKETİ DİYARBAKIR EĞİL TEMİZLİK ŞİRKETİ DİYARBAKIR YENİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ DİYARBAKIR ERGANİ TEMİZLİK ŞİRKETİ DİYARBAKIR BAYRAMOĞLU TEMİZLİK ŞİRKETİ DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞ TEMİZLİK ŞİRKETİ DİYARBAKIR METROPOL TEMİZLİK ŞİRKETİ DİYARBAKIR SEYRANTEPE TEMİZLİK ŞİRKETİ DİYARBAKIR  75  METRE TEMİZLİK ŞİRKETİ DİYARBAKIR 50 METRELİK YOL TEMİZLİK ŞİRKETİ DİYARBAKIR GAZİLER TEMİZLİK ŞİRKETİ DİYARBAKIR DİCLEKENT TEMİZLİK ŞİRKETİ Diyarbakır Temizlik Şirketi : Diyarbakır ve tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Call Now ButtonHemen Arayın