Diyarbakır Dış Cephe Temizliği Hizmeti

Diyarbakir-Dıs-Cephe-Temizligi

Diyarbakır dış cephe temizliği; En profesyonel ekipler, güvenlik ilk sırada gelir. En uygun yöntemler ve beraberinde en ekonomik çözümlerle hizmetinizdeyiz.

Diyarbakır dış cephe temizliğin de titizlikle çalışan firmamız en kaliteli ekipmanlar ile çalışır işin en iyi şekilde olması için hiç bir şeyden kaçınmayız. Diyarbakır temizlik şirketi dış cephe temizliğinde Diyarbakır’ın en köklü firmasıdır.

Sonrasın da uygun ekipman ve personel ile gerekli güvenlik önlemleri alınarak personellerimiz dış cephe temizliğine başlar.

  Diyarbakır Dış Cephe Temizliği Hizmetinde En Kaliteli Temizlik Malzemelerini ve Ekipmanlarını Kullanırız

Kullandığımız temizlik malzemeleri Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde en son teknoloji ürünü  olup bire bir silim yapılır. Cephenin yüzeyine göre kullandığımız ürünler farklılık gösterir. Örneğin inşaat sonrası bir dış cephe temizliğinde cam kazıyıcılar silikonlu cam sil ve özel bezler kullanılarak yapılır.

Vinç ile temizlik yapılamayan alanlarda genellikle çözüm olarak iskele kurulması veya yukarıdan halatlı temizliği uygulamaktayız. Bu seçenekler içerisinde uygulamamız temizlenecek alanın kirlilik durumuna da bağlıdır. Örneğin tadilat görmüş dış cephelerde veya inşaatın tamamlanmasından sonraki dış cephe temizliklerinde temizlenecek alanın kirliliği yoğun olduğundan dolayı yüzeye en yakın bulunabileceğimiz şekilde planlama yaparak hizmet vermekteyiz.

Diyarbakır Dış Cephe Temizliğin de Temizlenen Alan Artıkça Maliyet Düşer

Diyarbakır dış cephe temizlik hizmetlerimizde birim fiyatlarımız metrekare başına 10 TL gibi bir ücretle başlamaktadır. Ancak temizlenen alanın miktarı arttıkça fiyatlarımız da o ölçüde azalır . Belirlediğimiz bu fiyat kesin değildir. Yapılan dış cephe temizlik işi belirlenirken en ekonomik olan yöntemi kullanmaya çalışırız.

Dış Cephe Temizliği Hizmetini Verirken Yaparken Aldığımız Güvenlik Önlemleri

Dış cephe temizliğinde en fazla önem verilmesi gereken hiç kuşkusuz güvenliktir. Peki güvenlik için neler yapıyoruz;

Öncelikle personellerimizin sigortalarını tam ve eksiksiz yatırıyoruz.

Personellerimiz iş güvenli kursunu eksiksiz alıyor. Sadece buda yeterli olmuyor elbetteki bunun yanında yüksekte çalıma sertifikaları da mevcut. Böylelikle müşterilerimiz ve personellerimiz açısından en güvenli ortamı sağlamış oluyoruz.

Güvenlik ipi olmadan asla personellerimizi yüksekte çalıştırmayız.

Yüksekte çalışan personellerimizi özel olarak seçeriz hepsi mantıklı ve bir çoğu daha önce yüksekte çalışmış olan kişilerdir.

Diyarbakır dış cephe temizliğinde bizden daha fazla işini ciddiye alan bir firma olmadığı kanaatindeyim .Dış cephe temizliği yaptırmak istiyorsanız mutlaka gelin görüşelim size hizmetlerimiz hakkında bilgi verelim. Bizleri instagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

 


 

Call Now ButtonHemen Arayın