Periyodik Temizlik

Günlük Temizlik Hizmeti;

Bu hizmetimiz iş yerleri için mesai bitiminde Pazartesi,Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 2-3 saatlik bir zaman dilimi içerisinde sunulmaktadır. Bu hizmet dahilinde hizmet bölgesinde bulunan çöp sepetleri, küllükler yerlerdeki çöpler toplanır ve ortama koku yapabilecek olan küllükler yıkanarak temizlenir. Çöp sepetlerindeki çöpler toplanarak yeni çöp poşetleri ile değiştirilmektedir.

Hizmet verilen ortamdaki bütün eşyaların tozlarının alınır. Toz alma işleminde genel prensip en üstten başlayarak aşağıya doğru inmektir.

Bu şekilde dolap, masa, etejer, sehpa, sandalye koltuk vb. demirbaşların tozları uygun temizleyici madde ve seyreltilmiş temizleme suyu ile ıslatılıp, iyice sıkılmış nemli bezlerle yapılır. Ayrıca bilgisayar ve diğer elektronik cihazların tozları uygun nano bezlerle alınmaktadır. Toz alma işlemi sonra sıra mekan içi zeminlerin temizliğine gelir. Halı zeminler yüksek vakumlu elektrik süpürgeleri ile süpürülür. Marley ve ahşap kaplama zeminler ise zeminin özelliğine göre uygun bakım maddesi ile presli kova ve moblarla silinir. Tuvalet, banyo gibi bölümler ise dezenfektan özellikli maddeler ile temizlenmektedir ve ayrıca bu alanlarda kullanılan fırça bez gibi malzemeler kesinlikle diğer alanlarda kullanılmaz.

Extra olarak talep edildiği taktirde sıvı el sabunu, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, oda spreyi gibi kişisel temizlik malzemelerinden eksiklerin tamamlanması diyarbakır temizlik firması Duru elemanları tarafından periyodik olarak yapılır.

 

 

Haftalık Temizlik Hizmeti;

Haftatlık hizmet , tercih edilen hafta sonu günlerinde verilmektedir. Bu hizmetimizde daha detaylı bir temizlik yapabilme olanağı bulunmaktadır.

Günlük temizlik hizmetimizde yapılan bütün hizmetler rutin olarak tekrarlanır ve ek olarak günlük olarak temizlenmesi gerekmeyen dolap üstleri, masa ve sandalyelerin ayaklarının, , bilgisayar, vb. cihazların altları, kalorifer petek araları, duvarda bulunan resim ve tabloların çerçeveleri gibi alet ve ekipmanın tozları alınarak temizliği sağlanır. Tüm odaların kapılar silinir. Duvar ve tavanlarda oluşabilen örümcek ağı kontrolü yapılarak oluşan ağların temizliği sağlanır.

Bununla birlikte bulunan aydınlatma düğmeleri ile telefon kablo ve kablo gizleme sistemleri silinir. Banyo ve mutfaklardaki fayans ve kapıların dezenfeksiyonu ve temizliği sağlanır. Sözleşmede belirtilmesi durumunda bahçe, depo ve garaj vb. dış çevrede birikmiş yaprak, kağıt, şişe gibi atıklar toplanır ve bu alanların zemini süpürülerek temizlenir. Gerekiyorsa özellikle yaz aylarında çöp bidonları ilaçlanarak çevrede sinek ve koku oluşumu önlenir.

Firmamızın sizlere sunduğu Diyarbakır Temizlik firmaları periyodik temizlik hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilir, ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.