İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmeti,mermer, granit ,çelik, seramik ve ahşap gibi tüm yüzeylerin detaylı fakat çizilmeden, tahriş edilmeden, hiç bir bozulma olmadan temizlenmesidir. Diyarbakır inşaat temizliği firması Duru olarak, bu konuda eğitimleri almış uzman temizlik personellerinden oluşmaktadır.

İnşaat sonrası temizlik alanları hizmetinde özel temizlik aparatları ve makineleri gerekmekte olup, dezenfektan uygulaması yapılması gereken mekanların başında gelir. Bu hizmet verilirken sıfır bezler kullanılmalı, bir kum tanesinin bile ayna yada mobilyayı çizebileceği unutulmamalıdır.

Ahşap yüzeyler sadece nemli bezler ile silinmeli, sert zemin yüzeylerde makine kullanılması gerekiyor ise az sulu yada kuru sistemler ile yapılmalıdır. Çelik yüzeyler çelik bakımı sağlayıcılar ile silinmeli, asansör ve bazı çeliklerde çizgilerin yönüne doğru silmek lazımdır. Özellikle küçük alanlarda buna dikkat edilmelidir. Banyo ve fayans temizlikleri yapılırken farklı kimyasallar ve süngerler kullanılabilir. Burada da önemli olan konsantre ürünleri su ile karıştırıp kullanmaktır. İnşaat temizliği firmamız tarafından özellikle dolap içleri ve süpürgeliklerin kenar kısımları kuru vakumlar ile iyice vakumlandıktan sonra silinmelidir.

Firmamız %100 hijyen ve müşteri memnuniyeti garantisi vererek deneyimli profesyonel ekibimizle hizmetinizdedir.