Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik

Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik  en kaliteli ve kalifiye personeller ile çalışıyoruz. En yüksek standartlarda hizmet en ekonomi fiyat.

Diyarbakır inşaat sonrası temizliklerin en deneyimli firmasıyız . Ekiplerimizi de inşaat sonrası temizlikleri en iyi şekilde yapabilecek personellerden seçiyoruz. Sahada oryantasyon çalışmasının yanı sıra onlara insaat sonrası temizliklerin nasıl yapılması ile ilgili gerekli eğitimleri de  uzman eğitmenlerimizi veriyor. İnşaat sonrası temizlikler zor ve meşakatli bir iştir. Malesef inşaat sonrasında işlerine özen göstermeden bitiren inşaat firmaları müşterilerine olabildiğince kirli bir ev bırakıyor. İşin uzmanları olmasa da kullanılan malzemeye ciddi zararlar verebilmeniz olası. O yüzden bu işi ekonomik bir şekilde ve hızlı bir şekilde bitirmek istiyorsanız Diyarbakır temizlik şirketi ile çalışmanız sizi büyük bir yükten kurtaracaktır.

 Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik için Neden Bizi Tercih Ediyor?

Diyarbakır’ın en eski temizlik şirketierinden birisi olmamızın büyük bir etkisi vardır. Bunu İnkar edemeyiz. Ancak asıl neden bizden hiç bir müşteri memnuniyetsiz bir şekilde ayrılmaz. Temizlik bittikten sonra eve önce Denetleyicilerimiz gider. Personellerimizin yaptığı işi şey kontrol eder. Hiç bir pürüzün olmadığından emin olduktan sonra müşterimizi çağırırız.  Gerekli kontrolleri müşterilerimize yaptırdıktan sonra ödemeyi alıp evi teslim edip ondan sonra çıkarız evden.

Temizlik elemanlalarımız tarafından yapılan kontroller de evde hiçbir inşaat kalıntısı olmadığından Emin olunuz. Bunun dışında duvarları kapıları camları mutfak dolaplarını mutfak fayanslarını ve banyo fayanslarını halleri iyice kontrol eden denetmenlerimiz . Özellikle banyo eve tuvaletteki fayansları konsantrasyonu azaltılmış kireç sökücü ile silinmiş olduğundan emin olmak zorundayız. Aksi halde biz oradan çıktıktan sonra kireç kalıntılarının geri geleceğini çok iyi biliyoruz.

Pimapenlerde bulunan montaj sonrasında hemen sökülmesi gereken bantlar ev sahibi tarafından hemen sökülmelidir. Eğer sökülmemiş ise güneşin etkisi ile yanar pimapenlere Kaynar bunu ortadan kaldırmak oldukça güç bir iştir. Ancak profesyonel ekiplerimiz yanlarında getirdikleri  özel ekipmanlar sayesinde bunları kazıyarak çıkarır. Mutfak dolaplarını silerken de çok dikkatli olmak gerekir gerekir. Öncelikle mutfak dolaplarının üzerindeki jelatinler dikkatli bir şekilde personellerimiz çıkarır. Daha sonra temizlik ekiplerimiz elektrik süpürgesi kullanılarak mutfak dolaplarının içerisinde en küçük bir toz parçası kalmayacak sakiç şekilde süpürülür. Sonrasında personellerimiz yumuşak bezlerle mutfak dolaplarının içi güzel bir şekilde siler. Eğer işin uzmanı olmayan kişilerce öncesinde elektrik süpürgesi ile tozlar alınmadan silinirse mutfak dolaplarınız çizilebilir. Buradan da anlaşılacağı gibi inşaat sonrası temizlikler profesyonel bilgi birikimi gerektirir.

Diyarbakır inşaat sonrası temizlik konusunda kendine en çok güvenen firma olduğumuzu belirtmek isteriz.

Call Now ButtonHemen Arayın