Diyarbakır Bina Temizlik Hizmetleri

Diyarbakır-bina-temizlik-hizmetleri

Diyarbakır bina temizlik hizmetleri; Diyarbakır temizlik şirketinin işi uzun yıllardır bina temizliklerinde ki tecrübeli personellerimizle hizmetinizdeyiz.

Diyarbakır bina temizlik hizmetleri almak istiyorsanız doğru yerdesiniz Diyarbakır’ın en deneyimli temizlik şirketi sizlere bu konuda en makul çözümleri sunmaya hazır. 10 yıldan fazla deneyime sahip olan Diyarbakır temizlik şirketi  bu hizmet bağlamında sizleri büyük bir yükten kurtarır. Artık sitenizin veya Binanızın temizlik hizmetlerini profesyonel bir temizlik firmasına vermenin zamanı gelmedi mi? Bina temizlik görevlileriyle uğraşmak sorunlu bina sakinleri ile uğraşmak gerçekten büyük bir sorundur. Bütün bunlar profesyonel ekiplerimiz tarafından hiç bir sorun size yansıtılmadan çözümlenecektir. Üstelik her ay binanıza kestiğimiz faturalar sayesinde bütün yükümlülüklerden kurtulmuş olacaksınız.

 Diyarbakır Bina Temizlik Hizmetlerini Neden Diyarbakır  Temizlik Şirketinden Almalıyım?

  1. Bina Temizlik Sorumlusuyla uğraşmak güç bir iştir. Kanunlar hep çalışandan yana olduğu için uzlaşmazlıklarda büyük tazminatlar ödeyebilirsiniz.
  2. Temizlik malzemelerinin alımı hizmetin sürekli kontrol edilmesi ve apartman sakinleri tarafından sıkıştırılmak tüm yöneticiler açısından büyük bir sıkıntı oluşturur.
  3. Temizlik profesyonel bir iştir ve bu işi yapan kişilerin tecrübe sahibi olmaları gerekir. Diyarbakır temizlik şirketi en deneyimli personelleri bulup onları sıkı bir eğitimden geçirir ve düzenli periyotlarla eğitimden geçirir buda kalite için kaçınılmazdır.
  4. Bina temizlik görevlisinden memnun kalmadığınız taktirde hemen yenisi ile değiştirebilir hızlı bir şekilde sorunu çözebiliriz. Ancak sizin bununla uğraşmanız büyük sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir.

Diyarbakır Bina Temizlik Hizmetleri Neleri Kapsıyor?

  1. Öncelikle her gün çöplerin toplanması ve ekmek dağıtılmasını personellerimiz gerçekleştiriyor.
  2. Günlük olarak yerlerin paspasla temizlenmesi , çamaşır suyu kullanılarak Asansörlerin ve ortak kullanım alanlarının dezenfekte edilmesi .
  3. Her gün site içerisinde genel temizlik yapılması ,mıntıka temizliği yapılması .
  4. Haftalık olarak genel binanın kaplarının, camlarının silinmesi,fayanslarının temizlenmesi komple bir genel temizlik hizmetinin gerçekleştirilmesi .

Yukarıda verilen hizmetler başlangıç paketimizi kapsamaktadır. Bunların dışında müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet programı oluşturulup ihtiyaca en uygun çalışma planı yapılır. Böylelikle ihtiyacınız olmayan temizlik hizmetlerini satın almazsınız. Buda ekonomik bir şekilde bina temizlik hizmetini almanıza olanak sağlar.

Diyarbakır Bina Temizlik Hizmetlerinde farklı bir çok seçeneğimiz bulunmaktadır. Bunlardan en uygununu tercih edebilmek için bizimle mutlaka iletişim kurun.

Ayrıca temizlik önerilerimizin bulunduğu Pratik temizlikçim adlı instagram sayfamızı da ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Call Now ButtonHemen Arayın