Diyarbakır Ev Temizliği

Diyarbakır ev temizliği şirketleri içerisinde yüksek standartlara sahip temizlik şirketi olan Diyarbakır temizlik şirketi. Garantili hizmet vermektedir.

Diyarbakır ev temizliği hizmetlerinde özlediği kaliteye artık ulaştı . En iyi personelleri sizler için kadromuza alıp onları size özel olarak yetiştirdik . Diyarbakır temizlik sektöründe uzun süren deneyimlerimize dayanarak artık beklentilerinizin farkındayız . Deneyimlerimize de sizlerin rahatı için kullanmaya kararlıyız. Çünkü sektörün en iyi personelleriyle çalışmamız bir tarafa iş disiplini konusunda asla taviz vermeyip alanımızdaki gelişmeleri yakından takip edip işimize yansıtmayı çok iyi biliyoruz. Ev temizliğinde organik insan sağlığına zarar vermeyen en yeni ürünleri kullanarak kalitemizin farkını yaşamanızı sağlıyoruz.

   Diyarbakır Ev Temizliğimiz Hangi Alanları Kapsıyor ?

Ev temizliğimiz  a’ dan z ye her şeyi kapsıyor . Ayrıca tüm hizmetleri de satın almak zorunda değilsiniz . Evinizde belirli bölgeleri temizlemek mi istiyorsunuz? Kapsamları sizler belirleyin en ekonomik çözümleri sizlere sunalım . Bu saye de daha az ödeme yaparak tasarruf sağlama olanağına sahip oluyorsunuz. Çünkü almadığınız hizmete para ödememenizi istemiyoruz .

  1. Diyarbakır temizlik şirketi tek personel gönderdiği zaman günlük temizlik işlerinizi yapmamıza olanak sağlayarak. Günlük temizlik hizmetini sizlerle buluşturarak oldukça önemli bir yükten kurtarmış oluyor. Diyarbakır günlük temizlik hizmeti tek personel ile gerçekleştiriliyor. Cam temizliği, yer temizliği ve toz almayı kapsıyor .Üstelik sadece 170 TL.
  2. Daha kapsamlı ev temizliği mi yaptırmak istiyorsunuz? Onun içinde çözümümüz hazır . Daha kapsamlı temizliklerde 2 personel gönderiyoruz. Kapılar siliniyor, Camlar siliniyor, yerler siliniyor,toz alınıyor,mutfak dolaplarını dıştan siliyoruz. Bütün bunlara ek olarak müşterilerimize 3 seçenek daha sunuyoruz. Duvar temizliği, Koltuk temizliği veya Mutfak dolaplarının iç temizlikleri bunlardan birini de müşterilerimiz tercih edebiliyor. Fiyatı ne kadar mı? Sadece  350 TL .
  3. En kapsamlı temizlik hizmetimiz ise Ful Ev temizliği oluyor . Bu temizliğimiz de 3 personel göndererek dip bucak her yer temizleniyor . Hadi gelin kapsamına birlikte bakalım . 3 personel Kapılar temizliyor, Camları siliyor, Yerleri siliyor, Toz alıyor, Koltukları siliyor, Duvarları siliyor ve Mutfak dolaplarını içli dışlı bir şekilde temizliyor Fiyatı mı? Sadece 500 TL 

Diyarbakır ev temizliği elbette ki adını kadim kentimiz Diyarbakır’dan alan Diyarbakır temizlik şirketinden sorulur tüm soru görüş ve önerileriniz için bizleri takip etmeyi unutmayın. Pratik temizlikçim adlı instagram hesabımızdan bizleri takip edebilirsiniz. Sizin için harika temizlik önerilerimiz var. Ayrıca takipçilerimiz  zaman zaman düzenlediğimiz indirim günlerinden faydalanabilirler.

Call Now ButtonHemen Arayın