Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatlarının En Uygunu!

Duru-Temizlik
Diyarbakır Temizlikçi Kadın
Şubat 8, 2018
Diyarbakır Temizlik Malzemeleri Satışı
Şubat 13, 2018

Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatlarının En Uygunu!

 

Diyarbakır temizlik şirketleri fiyatları fiyat performans bakımından Diyarbakır temizlik şirketi her iki konudada çok iddialı, detaylar yazıda.

Diyarbakır temizlik şirketleri fiyatlarının en uygunu! bizde  sebebi 10 yıllık kurumsal bir firma olmamız ve Diyarbakır temizlik sektörünün %80 gibi büyük bir kısmını elimizde tutmamız böylelikle sürümden kazanıp müşterilerimize daha uygun fiyatlar vermemize neden oluyor.Şimdi bazı hizmetlerimiz ve fiyatlarından bahsedeceğiz.

Diyarbakır Ev Temizliği Fiyatları

izmeti;Günlük Ev Temizliği;

Günlük  ev temizliğinde tek temizlik elemanı gönderdiğimizde şu işleri yapar;

Yerleri süpürüp siler

Camları siler

Balkonları yıkar

Ücret olarak ta tek temizlik elemanı ücretimiz 200 TL

Yukarıdaki işlere ek olarak Mutfak Dolaplar,koltuklar veya duvarlardan birini yaptırmak istiyorsanız iki temizlik elamanı gönderiyoruz .

İki temizlik elamanını 350 TL ye gönderiyoruz.

Tek temizlik elamanının yaptığı işlere eke olarak Koltuk,Mutfak Dolapları ve duvarlar her üçünü temizletmek istiyorsanız

Üç temizlik elamanı gönderiyoruz.

Üç temizlik elemanımızın fiyatı 500 TL dir.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetimiz;

İnşaat sonrası temizlik hizmetinde;Temizlik malzemeleri,ilgili malzemeler(çekpas,kova,fırça,temizlik ürünleri) temizlik elamanlarının yemekleri yol masrafları herşey şirketimize ait olacak şekilde yapılmaktadır.

3 Odalı daireleri 650 TL

4 Odalı daireleri 750 TL

5 Odalı daireleri 900 TL

Koltuk Yıkama;

Koltuk yıkama hizmetimizi endüstüriyel makinelerimiz ile evlerinize gelip 3 motorlu emiş yapan yıkama makinelerimiz koltuklarınızı pırıl pırıl yapıyor.

Koltuk yıkama ücretimiz, 150 TL 

Büro Temizliği;

Büro temizliği ile ilgilenen departmanımız büro temizliği için müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda bir program hazırlayıp o doğrultuda hizmet vermektedir.

Bunun dışında şirketler acil temizlik ihtiyaçları içinde 7/24 bizleri arayabilirler mobil ekiplerimiz derhal temizlik yapılacak yere yönlendirilir ve müşterilerimize mümkün olan en hızlı ve ekonomik hizmet verilmiş olur.

 

İki personel  350 TL

Not; Büro temizliklerinde temizlik periyotu sıklaştıkça müşterilerimiz için daha uygun fiyatlar çıkarırız.

Dış Cephe Temizliği;

Dış cephe temizliğinde en kurumsal firma Duru Temizlik olup 2009’dan bu yana müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Dış cephe departmanında çalışan ekibimiz temizliğin yapılacağı yeri keşfederek yöntem ve teknikleri belirler en uygun ve ekonomik yol belirlendikten sonra temizlik hizmeti başlar. Dış cephe temizlik fiyatlarımız metrekaresi 8 TL den başlar.

Diyarbakır temizlik şirketleri fiyatları içerisinde en uygunu bide! ekonomik fiyatlarımız güler yüzlü ve deneyimli personellerimizden hizmet almayı ihmal etmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın