Ofis Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik
Nisan 12, 2014
Koltuk Yıkama
Nisan 11, 2014
Diyarbakır insaat sonrası temizlik

Diyarbakır insaat sonrası temizlik

Ofis Temizliği Diyarbakır temizlik şirketi en modern cihazlar ve en kaliteli temizlik ürünleri ile bizde Diyarbakır’ın lider temizlik şirketi ile çok uygun.

Diyarbakır Ofis temizliği Diyarbakır’ın en prestijli firması ile sizlerle Diyarbakır temizlik sektörünün gururu Diyarbakır temizlik şirketi ofislerinizin temizliklerini devir alarak size reddedemeyeceğiniz çözümler sunuyor. Kullandığımız ekipman ve personel tecrübesinin verdiği avantajlar işinizin çok çabuk bitmesine neden olduğu için ekonomik bir şekilde pırıl pırıl ofislere kavuşabilirsiniz. Personel kalitemizi düzenli olarak müşterilerimiz ile irtibat kurarak denetliyoruz. İşlerini umursamayan personeller bizimle çalışamazlar. Diyarbakır temizlik şirketlerinin personel konusunda en titiz firması olduğumuzu belirtmekten gurur duyarız. Temizlik endüstrisinde son teknoloji temizlik ekipmanlarını kullanarak temizliğin daha kaliteli olmasına olanak sağlamış oluruz. Ofis temizliklerinde bir diğer önemli konuda mobilya ve koltukların temizliğidir. Ev ortamı olmadığı için özellikle koltuklar daha fazla kirlenir. Silinmekle de temiz olmaz. Diyarbakır temizlik şirketi koltuklarınız için en iyi makineleri kullanarak koltuk yıkama işlemini gerçekleştiriyor. Gördüğünüz gibi sıradan bir temizlik personeli alarak ofis temizliğini halletmeniz pek mümkün değil. Aynı zamanda ekonomik de değil .

   Ofis Temizliği Bizimle Neden Daha Ekonomik

Ofis temizliği bizimle çok daha ekonomik çünkü ofisiniz için farklı çözüm önerilerimiz bulunmakta sürekli bir personel çalıştırmanın maliyeti sigortası ile birlikte yaklaşık 3000 ₺ bu gerçekten yüksek bir maliyet ancak Diyarbakır temizlik şirketi size haftalık aylık günlük çözümler sunmakta söz gelimi kapsamlı bir temizlik için 2 personel gönderiyoruz. temizlik malzemeleri , personel yemekleri , yol masrafları, personelin sigortası her şey dahil 300 ₺ .Personellerimiz her geldiğinde kapı,pencere,camlar,yerler,banyo,tuvalet,duvarlar,mutfak dolapları her şey kapsamlı bir şekilde temizleniyor. 2 haftada bir defa kapsamlı bir temizlik yaptırmanız sizin için inanın yeterli olacaktır.

 

Call Now ButtonHemen Arayın