İnşaat Sonrası Temizlik

Ev Temizliği
Nisan 12, 2014
Diyarbakır insaat sonrası temizlik
Ofis Temizliği
Nisan 12, 2014

 

İnşaat Sonrası Temizlik Diyarbakır temizlik şirketi ile çok daha güvenli ve ekonomik evinize zarar vermeyecek temizlik ürünleri ve işinin ehli temizlikçiler.

Diyarbakır inşaat sonrası temizliklerde güvenilir ve sağlam bir temizlik şirketine kavuştu. İnşaat sonrası temizlikler ev temizliklerinden oldukça farklıdır. Çünkü özellikle şehrimizde yapılan inşaatlarda iş yapılırken temiz bir şekilde çalışılmaz. Fayansların üzerinde derz lekeleri mutfak dola içleri talaş ve kıymıklarla dolu bırakılır. Asma tavanlardan inen alçılar her yeri bembeyaz bir örtüyle kaplar . Boya düzgün bir şekilde yapılmaz parkelerin üzerine damlatılır veya boya yapılan yüzeylerde boya taşırılır. İşte bütün bu kirin yepyeni evinize zarar vermeden çıkarılma işi Diyarbakır temizlik şirketinin işidir. Diyarbakır inşaat sonrası temizlik hizmetinde profesyonel ekiplerimiz . Sizin için yıllardır bu işi yapıyorlar. Nerede ne kullanılması gerektiğini en iyi biz biliyoruz.

  İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

İnşaatı bitmiş ve yeni teslim edilmiş bir evin temizlik işlemine yerlerden başlarız . Öncelikle her yerlerde  bulunan tozlar elektrik süpürgesi yardımı ile alınır. Sonrasında mutfak dolaplarındaki ve mobilyaların içlerindeki tozlar alınır. Bilhassa mobilyalardaki tozların alınması çok büyük önem arz etmektedir. Çünkü tozlu yerleri bezle silip temizlemeye çalışırsanız toz parçacıkları mobilyalarınızın çizilmesine neden olacaktır. Bu verdiğimiz kısa örnekten de anlayacağınız gibi uygulama hataları yeni satın aldığınız eve büyük zararlar verebilir. Diyarbakır temizlik şirketleri fiyatları içerisinde en uygun fiyatları aramak yerine gerçekten işini en iyi yapan firma hangisi onu araştırmanız sizin lehinize olacaktır. İnşaat sonrası temizlikleri nasıl gerçekleştirdiğimizi tüm detayları ile anlattığımız  Diyarbakır inşaat sonrası temizlik sayfamızı incelemenizi ve konu hakkında geniş bir bilgi sahibi olduktan sonra kararınızı vermenizi öneriyoruz.

Diyarbakır temizlik şirketi yaptığı işlerin hiçbirini rast gele yapmaz yılların verdiği deneyimleri kullanarak müşteri geri bildirimlerini göz önüne alarak yapar. Ayrıca kullandığımız teknik ekipmanlarımız da diğer şirketlerden çok farklıdır. Endüstüriyel elektrik süpürgeleri , Buharlı makineler markalı ve kaliteli temizlik ürünleri şirketimizin kullanmış olduğu ürünler olmazsa olmazlarımızdır . Bizimle iletişimde kalmak için instagam sayfamızı mutlala takip etmenizi öneriyoruz. Pratik temizlikçim adlı hesabımızda temizlik ile ilgili öneriler de bulunup paylaşımlar yapıyoruz.

Call Now ButtonHemen Arayın