Ev Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik
Nisan 12, 2014

Diyarbakır temizlik şirketi Ev Temizliğinde en iyi personelller ile çalışıp sizlere en uygun fiyatları sunmak için çabalıyor. Ev temizliği bizim işimiz.

Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde Diyarbakır Ev Temizliği şirketimizin alanında en yetkin personelleri tarafından gerçekleştirilir. Ev temizliği yapan personellerimizin yetkinliğini tespit etmek için bir dizi yaklaşımlar sergileriz. Öncelikle Diyarbakır temizlikçi piyasasında kendini kanıtlamış personelleri seçer sonrasında onları kendi personellerimiz ile oryantasyona tabi tutarız. Mesleki konuda iyi olan personeller ile çalışmayı sürdürürüz ama ancak bir dizi Eğitimden geçirdikten sonra. Diyarbakır temizlik şirketi ; Diyarbakır temizlik sektöründe en büyük sorunun Eğitimsizlikten kaynaklandığını uzun yıllar önce keşfetmiş bir temizlik firmasıdır. Personelleriniz ne kadar iyi temizlik yaparlarsa yapsınlar müşterileriniz ile iyi iletişim kuramıyorsa istediğiniz sonuca ulaşabilmiş sayılmazsınız. Bunu çok iyi bilerek personel alt yapımızı oluşturmuş bulunmaktayız.

 Ev Temizliği Kapsamı ve Personel Sayısı

Ev temizliklerinde evde yapılacak işlere göre personel sayısı belirlenir. Diyarbakır ev temizliği ekiplerimiz . Diyarbakır Günlük Temizlik hizmetinde tek personel olarak görev alırlar . Tek personel Camları siler , Yerleri siler ve toz alır. İki personel genel olarak daha kapsamlı temizlik işlerinde çalışır . İki personel Cam temizliği, Yerlerin silinmesi , Toz alınmasını gerçekleştirir aynı zamanda Mutfak dolaplarını dıştan siler. Müşterilerimiz ek olarak ya duvarlarını ya koltuklarını yada mutfak dolaplarının içini temizletme hakkına sahip olur. Daha kapsamlı bir temizlik yaptırmak istiyorsanız . O zaman 3 personel çağırmanız gerekiyor . 3 personel geldiği zaman halılar hariç evin tüm temizliği gerçekleştirebiliyorlar.

Diyarbakır temizlik şirketi ; Ev temizliği hizmetinde kapsamlarına göre kaç personel gönderdiğimiz hakkında bilgi verdi daha geniş bilgi edinmek istiyorsanız Diyarbakır Ev Temizliği sayfamızdan elde edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın