Diyarbakır Günlük Temizlik

Duru Temizlik
Diyarbakır Büro Temizliği
Şubat 20, 2018
Cam Temizliğinin Püf Noktalarını
Şubat 22, 2018

Diyarbakır Günlük Temizlik

Duru Temizlik

Duru Temizlik

Diyarbakır günlük temizlik hizmetini 10 yıldır veren Diyarbakır temizlik şirketi Diyarbakır temizlik şirketleri blogun da bu hafta hizmetin detaylarından bahsedecek.

Diyarbakır temizlik şirketlerinin en kurumsal firması olan şirketimiz özel ve kamuda bir çok firmaya hizmet vermesine rağmen Diyarbakır günlük temizlik hizmetlerinin de tartışmasız lideridir. Şirketi ilk kurduğumuz yıllarda sadece günlük temizlik hizmetleri veriyorduk halen günlük temizlik hizmet departmanımız 45 e yakın personelimizi günlük temizlik hizmetinde kullanmaktadır.

Günlük Temizlik Hangi İşleri Kapsamaktadır?

Günlük temizlik hizmetimiz ağırlıklı olarak tek personel gönderilerek gerçekleştirilir.

Personellerimizi işe başlamadan tüm camları açarak evin havalanmasını sağlarlar böylelikle içeriye taze hava girmesini mikropların ortamdan uzaklaştırılması sağlanır.

Personelimiz işe camları silmek ile başlar camların silinmesi kullandığımız özel mikro fiber bezler ve gliserinli cam silme ürünleri kullanılarak gerçekleşir. Camlarını nasıl sileceğini ve ne kullanması gerektiğini personellerimiz çok iyi bilirler böylelikle hızlı bir şekilde cam silme işlemi gerçekleştirilir.

Bu işlemi toz alma işlemi takip eder özel toz bezlerimiz kullanılarak tüm mobilyaların ve ortada olan eşyaların tozları alınır.

Sonrasında elektrik süpürgesi ile ev süpürülür böylelikle ev tozdan arındırılmış ve silinmeye hazır hale getirilmiş olur.

Yerlerin silinmesinde de karo ve fayans yüzeyler marc yüzey temizleyici kullanılarak parkelerde arab sabunu kullanılan suyla kovanın suyu sık sık değiştirilerek silinir.

Personellerimiz yer silme işlemini de tamamladıktan sonra özel oluşturduğumuz lavanta kokusunu evin ortamına sıkarak evin güzelce kokmasını sağlar.

Günlük temizlikte Personel Özellikleri:

Personellerimiz temizlik konusunda her türlü eğitimi almış işin gerektirdiği fizksel ve sağlık açısından her hangi bir problemi olmayan kişiler seçilmiştir.

Tüm personellerimiz sigortalı ve iş güvenlik sertifikamız sayesinde müşterilerimizi hiç bir şekilde riske atmayacak bir yaklaşım tarzı belirlemiş bulunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizden gelen feedbackler bizim açımızdan çok önemlidir. Personel kadromuz bu doğrultuda şekillenir ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli iyileştirmeler yapılır.

Diyarbakır günlük temizlik konusunda Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde en iddialı olan firma Duru Temizliktir.BU yazımızda bunun nedenlerini siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaya çalıştık günlük temizlik hizmetimiz için en az bir gün öncesinden bizden randevu almayı unutmayınız. Günlük temizlik fiyatlarımızı öğrenmek için Diyarbakır temizlik şirketleri fiyatları adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz. Ayrıca instagramdan bizleri takip edin .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın