Diyarbakır Temizlikçi Kadın

Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizliğinin En İyisi
Şubat 6, 2018
Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatlarının En Uygunu!
Şubat 9, 2018

Diyarbakır Temizlikçi Kadın

Duru-Temizlik
 • Duru-Temizlik
 • Diyarbakır temizlikçi kadın ihtiyacını 2009 dan bu yana karşılayan firmamız Diyarbakır temizlik şirketlerinin en kurumsal firmasıdır.
 • Diyarbakır temizlikçi kadın ihtiyacının %77 sini karşılayan firmamız da çalışan personellerimizin özelliklerinden bahsedeceğiz bu yazımız da
 • Temizlik firmamız;İnşaat sonrası temizlik ,Dış cephe temizliği,periyodik temizlik,okul temizliği,ev temizliği gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.
 • Personellerimizin Özellikleri;
 1. Duru temizlik olarak Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde personellerini eğitimden geçirerek işe alan tek firmayız
 2. Personellerimiz 20 ile 40 yaş arasında farklılık göstermektedir.Hepsi özel olarak seçilmişlerdir genel olarak deneyimli olmalarına özen gösteriyoruz.
 3. Şirketimizin imajına zarar verecek müşterilerimizle iletişim konusunda gerekli hassasiyeti göstermeyen kişiler en başta eleniyor.
 4. Kılık kıyafet bizim için çok önemlidir tek tip şirketimizin amblemi olan bir kıyafet giyer personellerimiz.
 5. İşe alınan personellerimiz temizlik yapılırken kullanılan temizlik malzemelerinin nerede nasıl kullanacağını öğrenirler bu müşterilerimiz açısından çok önemlidir.Çünkü yanlış yerde kullanılan temizlik malzemeleri müşterilerimizin eşyalarına zarar verdiği ile kalmayıp bunun yanında yanlış kullanılan malzemeler hem personellerimizin hemde müşterilerimizin sağlığını olumsuz yönden etkileyebilir.
 6. Çalıştırdığımız personellerin fiziksel güçleri iyi, talimatlara uyan takım çalışması yapabilen, uyumlu,azimli kişiler arasından seçeriz.
 7. Duru temizlik olarak personellerimizi en az ilk öğretim mezunu olan kilerden seçeriz ve şirketimizde yaşam boyu eğitim felsefemizi personellerimize aktarırız sürekli eğitim programları düzenleyip hep daha iyisini hedefleriz.
 8. İş güvenliği uzmanımız tarafından sürekli bir eğitime tabi tutulurlar düzenli olarak iş yeri hekimimiz tarafından kontrol edilerek sağlık taramasından geçirilirler.
 9. Şirketimizde çalışan tüm personellerimiz sigortalıdır.
 10. İş esnasında personellerimizin cep telefonuyla konuşması kesinlikle yasaklanmıştır.Sigara içme konusunda da bir defa müşterilerimizden izin alarak balkonda içmeleri için izin verilmiştir.
 11. Boş daireler de temizlik malzemeleri kullanılan ekipman ve personel yemekleri özel olarak şirketimiz tarafından karşılanarak müşterilerimiz bu külfetten kurtulmuş ve daha iyi bir hizmete kavuşmuşlardır.
 12. İşin bitiminde şirketimizde ilgili departman müşterilerimiz ile iletişime geçerek memnuniyetlerini sorgular en küçük bir memnuniyetsizliğe direk müdahale edilerek müşteri memnuniyeti sağlanmadan müşterilerimizin evinden ayrılmayız.
 • Diyarbakır temizlik şirketlerinin en kurumsal firması olan firmamız Diyarbakır temizlikçi kadın ihtiyacını profesyonel ekiplerimiz ile karşılamaktadır 24 saat müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın